Zatrudnimy lekarza – psychiatrę

Oferujemy atrakcyjną pracę dla lekarzy – specjalistów psychiatrów.
Wynagrodzenie od 20.000zł brutto.
Mamy także atrakcyjną ofertę dla lekarzy w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatrii.
Oferujemy ponad to ciekawą pracę w przyjaznym zespole i elastyczny czas pracy.
W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Adres e-mail: kadry@woloizol.com.pl

Telefon: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00: bezpośredni 32 41 23 180 lub przez sekretariat 32 45 11 697 wew. 230 lub 231

Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla pacjentów WOLOiZOL w Gorzycach w okresie od 01.07.2022r. do 30.06.2025r.

 

Formularz oferty Załącznik nr 1 do Regulaminu
Formularz oferty Załącznik nr 1 do Regulaminu
Ogłoszenie – konkurs świadczenia zdrowotne
Regulamin konkurs na świadczenia zdrowtne
UMOWA – WZÓR Załącznik nr 2 do Regulaminu
UMOWA -WZÓR Załącznik nr 3 do Regulaminu

Rozstrzygnięcie konkursu świadczenia zdrowotne 2022

Przetarg na najem lokalu użytkowego

WOLOiZOL w Gorzycach ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej o charakterze detalicznym zlokalizowanego w Pawilonie Odwykowym WOLOiZOL w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8.

 

Do pobrania:

Warunki pisemnego przetargu nieograniczonego

Formularz oferty

 

Wyznacza się termin składania ofert wg wzoru załączonego do ogłoszenia do dnia 01.12.2021 do godziny 11:00 osobiście lub w formie pisemnej na adres Wynajmującego.
Oferty należy złożyć w zamkniętej ofercie z napisem „Oferta na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej o charakterze detalicznym”

Otwarcie ofert odbędzie się 01.12.2021  o godz. 11:15.

Ogłoszenie wyników: pobierz

 

Konferencja „ZASTOSOWANIE RÓŻNYCH PODEJŚĆ PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH W REALIZACJI PROGRAMÓW PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ”

ZAPROSZENIE

Dyrekcja Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Gorzycach zaprasza na konferencję pracowników merytorycznych placówek leczenia uzależnień
województwa śląskiego. Tematem konferencji będzie:
ZASTOSOWANIE RÓŻNYCH PODEJŚĆ PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH W REALIZACJI PROGRAMÓW
PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

 

Plan konferencji: Program konferencji – Wisła 2019

Jednocześnie informujemy, iż ze względów rodzinnych w konferencji nie weźmie udziału Konsultant Wojewódzki dla województwa śląskiego Pan Tomasz Mędrala.   W zastępstwie wykład  „Farmakologiczne leczenie uzależnienia od alkoholu” wygłosi lek. med. Roman Wojnar Dyrektor Śląskiej Fundacji Błękitny Krzyż Dyrektor NZOZ OLU Podbeskidzie

 

 

ZASTOSOWANIE „PSYCHODRAMY” W REALIZACJI PROGRAMÓW PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

ZAPROSZENIE

Dyrekcja Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Gorzycach zaprasza na konferencję pracowników merytorycznych placówek leczenia uzależnień
województwa śląskiego. Tematem konferencji będzie:
ZASTOSOWANIE „PSYCHODRAMY” W REALIZACJI PROGRAMÓW
PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

 

Szczegóły w pliku: Zaproszenie na konferencję.

NOWA OFERTA PROGRAMU TERAPII DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH!

NOWA OFERTA PROGRAMU TERAPII DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH!

 

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Gorzycach od stycznia 2017 r uruchamia alternatywny program terapii uzależnień, oparty o krótkoterminową terapię skoncentrowaną na rozwiązaniu – BSFT.

Jest to nowa oferta Ośrodka, przełamująca dotychczasowe stereotypy na temat terapii uzależnień. Jej celem jest koncentracja na zasobach pacjenta, co pozwala na ujawnienie ważnych potrzeb i uruchomienie procesów zmiany w dotychczasowym funkcjonowaniu. Prowadzona jest w formie indywidualnej i grupowej.

 

Program BSFT rozpoczyna się 5 stycznia 2017 r w pododdziale IIB, a jego cykl będzie trwał przez 4 tygodnie.

 

Kwalifikacji do udziału w programie będzie dokonywał zespół terapeutyczny oddziału.

 

Wszystkich zainteresowanych umówieniem się na spotkanie kwalifikacyjne do programu prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 10.00 pod nr telefonu 32 45 111 72 wew. 203.

 

Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym

1395054682

Do 29 kwietnia we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 doradcy podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

Doradcy podatkowi będą dyżurować pod telefonem komórkowym 513 152 218, pod którym osoby niepełnosprawne mogą uzyskać informacje o przysługujących im ulgach i uprawnieniach podatkowych. Na życzenie osoby niepełnosprawnej doradca podatkowy będzie oddzwaniał na własny koszt.

„Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym” to piąta tego typu wspólna akcja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Samorządu Doradców Podatkowych – Oddział Śląski. Wydarzenie zostało objęte patronatem Mirosława Sekuły – Marszałka Województwa Śląskiego.

Przewodnik Informacyjny

W ramach realizacji działań Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, Samorząd Województwa Śląskiego opracował Przewodnik Informacyjny pn. „Dostępne Formy Opieki Zdrowotnej, Pomocy Społecznej i Aktywizacji Zawodowej dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Województwie Śląskim”. Publikacja zawiera dane teleadresowe instytucji z terenu województwa śląskiego, świadczących usługi z zakresu zdrowotnej opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, pomocy społecznej oraz aktywizacji i rehabilitacji zawodowej osób dotkniętych zaburzeniami psychicznymi.

Wersję elektroniczną Przewodnika udostępniono na stronie internetowej: http://niepelnosprawni.slaskie.pl/ w zakładce Baza wiedzy, poradniki.