Zaproszenie Opłatek 2021

 

Szanowni Państwo

Nasz Ośrodek w okresie przedświątecznym Bożego Narodzenia organizował spotkania opłatkowe dla rodzin i pacjentów Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego oraz byłych pacjentów Ośrodka Terapii Uzależnień. Z przykrością informujemy, iż w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV2, w tym roku nie odbędzie się ono w tradycyjnej formie.

W zamian proponujemy zdalną formę spotkania. W dniu 12 grudnia 2021 roku o godzinie 10.00 zapraszamy na transmisję Mszy św. z kaplicy Ośrodka skąd kilka słów do byłych i obecnych pacjentów, ich rodzin oraz pracowników Ośrodka skieruje ks. Joachim Konkol, kapelan Ośrodka. Transmisja będzie dostępna pod poniższym adresem linku. ( wystarczy kliknąć na ten link od godz. 9.55, 12 grudnia 2021 )

https://youtu.be/fw8ji3b_c34

Pacjenci Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przygotują dla swoich rodzin film, który zostanie udostępniony za pomocą linku przekazanego swoim bliskim.

Natomiast dla byłych pacjentów Ośrodka Terapii Uzależnień o godzinie 11.30 odbędzie się spotkanie on-line. Dostęp za pomocą poniższego linku. ( wystarczy kliknąć na ten link, kontynuować w przeglądarce i zalogować się podając nazwę np. swoje imię )

https://teams.live.com/meet/94103191131940

 

Serdecznie zapraszamy

 

Przetarg na najem lokalu użytkowego

WOLOiZOL w Gorzycach ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej o charakterze detalicznym zlokalizowanego w Pawilonie Odwykowym WOLOiZOL w Gorzycach przy ulicy Zamkowej 8.

 

Do pobrania:

Warunki pisemnego przetargu nieograniczonego

Formularz oferty

 

Wyznacza się termin składania ofert wg wzoru załączonego do ogłoszenia do dnia 01.12.2021 do godziny 11:00 osobiście lub w formie pisemnej na adres Wynajmującego.
Oferty należy złożyć w zamkniętej ofercie z napisem „Oferta na najem lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej o charakterze detalicznym”

Otwarcie ofert odbędzie się 01.12.2021  o godz. 11:15.

Zapisy na leczenie odwykowe

Informujemy, że zostały uruchomione numery telefonów, pod którymi można dokonywać zapisów na leczenie odwykowe. Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację pod numerami:

Oddział Przyjęć i Detoksykacji ( detoks ) –  601 084 554

Terapia Uzależnienia ( bezpośrednio na terapię ) – 793 257 763

UWAGA !!!

Jednocześnie informujemy, iż do przyjęcia obowiązują tylko i wyłącznie skierowania o nazwie:

SKIEROWANIE DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO.

Formularz dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Pacjenta

ZAPYTANIE OFERTOWE NA OPIEKĘ SERWISOWĄ OPROGRAMOWANIA INFOMEDICA oraz AMMS

ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYKONYWANIE USŁUG OPIEKI SERWISOWEJ OPROGRAMOWANIA APLIKACYJNEGO INFOMEDICA/AMMS PRODUKCJI ASSECO POLAND SA DLA POTRZEB WOJEWÓDZKIEGO  OŚRODKA LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO W GORZYCACH W 2020 ROKU

18.12.2019r.
Krzysztof Pałyga
Kierownik Administracji

Szczegóły w załączniku: zapytanie ofertowe – serwis oprogramowania

Wzór umowy: wzór umowy

Konferencja „ZASTOSOWANIE RÓŻNYCH PODEJŚĆ PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH W REALIZACJI PROGRAMÓW PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ”

ZAPROSZENIE

Dyrekcja Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Gorzycach zaprasza na konferencję pracowników merytorycznych placówek leczenia uzależnień
województwa śląskiego. Tematem konferencji będzie:
ZASTOSOWANIE RÓŻNYCH PODEJŚĆ PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH W REALIZACJI PROGRAMÓW
PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

 

Plan konferencji: Program konferencji – Wisła 2019

Jednocześnie informujemy, iż ze względów rodzinnych w konferencji nie weźmie udziału Konsultant Wojewódzki dla województwa śląskiego Pan Tomasz Mędrala.   W zastępstwie wykład  „Farmakologiczne leczenie uzależnienia od alkoholu” wygłosi lek. med. Roman Wojnar Dyrektor Śląskiej Fundacji Błękitny Krzyż Dyrektor NZOZ OLU Podbeskidzie