Zaproszenie Opłatek 2021

 

Szanowni Państwo

Nasz Ośrodek w okresie przedświątecznym Bożego Narodzenia organizował spotkania opłatkowe dla rodzin i pacjentów Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego oraz byłych pacjentów Ośrodka Terapii Uzależnień. Z przykrością informujemy, iż w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV2, w tym roku nie odbędzie się ono w tradycyjnej formie.

W zamian proponujemy zdalną formę spotkania. W dniu 12 grudnia 2021 roku o godzinie 10.00 zapraszamy na transmisję Mszy św. z kaplicy Ośrodka skąd kilka słów do byłych i obecnych pacjentów, ich rodzin oraz pracowników Ośrodka skieruje ks. Joachim Konkol, kapelan Ośrodka. Transmisja będzie dostępna pod poniższym adresem linku. ( wystarczy kliknąć na ten link od godz. 9.55, 12 grudnia 2021 )

https://youtu.be/0QfcDngJXR4

Pacjenci Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przygotują dla swoich rodzin film, który zostanie udostępniony za pomocą linku przekazanego swoim bliskim.

Natomiast dla byłych pacjentów Ośrodka Terapii Uzależnień o godzinie 11.30 odbędzie się spotkanie on-line. Dostęp za pomocą poniższego linku. ( wystarczy kliknąć na ten link, kontynuować w przeglądarce i zalogować się podając nazwę np. swoje imię )

https://teams.live.com/meet/94103191131940

 

Serdecznie zapraszamy